18 19 20 21 22 23* Retro Motokroso Cempionatas at 12:00 pm
25 26 27 28 29 30
Artimiausias renginys
214148846_313690543837059_4571541019163775197_n

2017 m. Lietuvos motokroso ?empionato I etapo apžvalga rokišk?n? akimis

Balandžio 22-23 d.d. Vilniuje, Pagiri? motokroso trasoje vyko pirmasis 2017 m. Lietuvos motokroso ?empionato etapas, kuriame dalyvavo gausus sportinink? b?rys iš Rokiškio.

Varžybos vyko dvi dienas. Pirm? dien? rokišk?nai startavo  „Quad“, „MX1M“, „MX2M“, „750 s/p“ ir „750 s/p veteranai“ motocikl? klas?se. „Quad“ klas?je startav?s Renatas Jegorovas, iš motoklubo „Sema“, bendroje ?skaitoje už?m? ketvirt? viet?. Rokiškio AMSK „Viesulas“ sportininkai, broliai Art?ras („MX1 M“ klas?) ir Aurimas („MX2 M“ klas?) Januškevi?iai, bendroje ?skaitoje, už?m? vienuoliktas vietas.

Motocikl? su priekabomis klas?je, ?d?j? ne mažai pastang?, varžydamiesi su kitais 18 ekipaž?, pirm?j? viet? iškovojo pra?jusi? met? Lietuvos motokroso ?empionai, rokišk?nai, broliai Mantas ir Rytis Kiš?nai, šiemet atstovaujantys „Steel Mustang“ klub?.

„750 s/p veteranai“ motocikl? klas?je, tarp 7 ekipaž? varž?si ir AMSK „Viesulas“ vadovas Romas Kiš?nas su priekabininku Steponu Kriau?i?nu, kurie sunkiai, ta?iau garbingai iškovojo tre?i? viet?.

Antr? varžyb? dien? sportininkai lenktyniavo „50″, „65″, „85″, „MX1″, MX2″, „MX1 Padedantieji“, „MX2 Pradedantieji“, „Moterys“. Ta?iau Rokišk? atstovavo tik vienas Elijus Markelis, kuris lenktyviavo „85″ klas?je. Jam šio varžybos nenusisek?, pirmame važiavime sugedo motociklas ir sportininkas liko be ?skaitini? tašk?.

Antrasis 2017 m. Lietuvos motokroso ?empionatas vyks geguž?s 13-14 d.d. Šiauliuose, Aleksandrijos moto trasoje.