1. Mums rūpi Jūsų klausimai ir/ar pasiūlymai.
Kalendorius

« Birželis 2023 »
P A T K P Š S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Artimiausias renginys
214148846_313690543837059_4571541019163775197_n
Orai
Orai Rokiškyje
Draugai

Motokroso varžybų Lietuvos taurė 2023 I etapas

Daugiau informacijos rasite www.lmsf.lt

Dviračių varžybų „Sėlijos taurė 2023″ I etapo rezultatai

2023 m. I etapo rezultatai

2023 m. motokoroso varžybos „Sėlijos taurė“ I etapas

 

Papildomi varžybų nuostatai

2023 m.motokroso varžybų  „Sėlijos taurės“ nuostatai

Išankstinė registracija www.e-lmsf.lt

MTB dviračių varžybų „Sėlijos taurė-2022″ galutiniai rezultatai

MTB „Sėlijos taurė-2022″ galutiniai rezultatai

Motokroso varžybų „Sėlijos taurė-2022″ galutiniai rezultatai

 

Motokroso varžybų Sėlijos taurė-2022 rezultatai

Sėlijos taurė – 2022 I etapas

Papildomi varžybų nuostatai

Anketa į registraciją

Užsiregistravusių sportininkų sąrašas

2022 m. Sėlijos taurės nuostatai

„Žibinto šviesa!“

Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ įgyvendino projektą „Žibinto šviesa!” socialinėje laisvalaikio erdvėje Rokiškio mieste“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. Šių metų pavasarį ir vasarą klubas pakvietė 32 vaikus ir jaunuolius iš Rokiškio miesto dalyvauti net šešiose po 5 dienas stovyklose su dviračiais, dviračių trasoje, Uljanavos kaime, Rokiškio r.

Veiklose dalyvavo vaikai ir jaunuoliai iš daugiavaikių šeimų, vaikų kurie likę be tėvų, socialinės rizikos vaikų, socialinės globos ir bendruomeninių vaikų namų bei vaikų iš nepasiturinčių šeimų.

Dalyviams veiklose buvo suteikiami dviračiai, apsaugos, šalmai, jog saugiai galėtų mokytis važiuoti dviračiu ir smagiai praleisti laisvą laiką su draugais. Kiekvienas dalyvis galėjo laiko ir atstumo matavimo įrangos pagalba,  sekti savo važiavimo su dviračiu rezultatus. Prieš stovyklas buvo pravedamos paskaitos „Dviračių kultūra“ ir suteikiamos žinios ir praktiniai patarimai dalyviams, kaip saugiai važiuoti dviračiu.

Smagūs dviračių žygiai miškuose ir užsiėmimai Rokiškio parkuose su dviračiais ilga įsiminė vaikams. Dalyviai vyko dalyvauti dviračių varžytuvėse ir dviračių sporto etapų varžybose į kitus miestus. Dviračių stovyklose rytines mankštas pravesdami treneriai, po to vaikai vykdavo į pažintines keliones po Rokiškio ir aplinkinių rajonų apylinkes.

Vaikai ir jaunuoliai dalyvaudami stovyklose išmoko saugiai važiuoti su dviračiu, smagiai leisti laisvalaikį su savo draugais, mėgautis vasaros maudynėmis ir uogų bei grybų rinkimu miškuose, zefyrų ir dešrelių kepimu bei stebėti šalia besitreniruojančius ir dalyvaujančius varžybose motociklininkus mototrasoje.

Nuotraukas galite peržiūrėti foto galerijoje.

 

Dviračių kroso „Aukštaitijos taurė 2021″ sezono uždarymas

Varžybų rezultatai

Norime padėkoti organizatoriams, partneriams, rėmėjams, dalyviams ir žinoma sirgaliams:

Panevėžio m.mergaičių dviračių sporto klubui „Fortūna“ už pasiruošimą varžyboms.

UAB „Lašų duona“, UAB „Legra“, UAB „Stogvyga“, „Aibė“ UAB „Rokiškio Sirena“, KTV „Zirzilė“.

 

 

Prieš pat šventes kviečiame sudalyvauti dviračių kroso sezono uždaryme.  Kviečiame visus mažus ir didelius, ir  nesvarbu ar paspirtukas, ar triratukas, ar balansinukas, ar dviratukas visų labai laukiame.

Aukštaitijos taurės 2021 galutiniai rezultatai

Aukštaitijos „Biorinos taurė“ paskutį V etapą pasitiko Zarasuose

Šiandien (08 21) nuostabus saulėtas ir šiltas oras pasitiko mus Zarasuose paskutiniame dviračių kroso V etape Aukštaitijos „Biorinos taurė“. Puikiai paruoštoje Zarasų trasoje teko įveikti ne vieną kalniuką, asfaltuoto kelio, stadiono takelio bei miško takų. Šioje trasoje tiek mažas tiek didelis pasisėmė adrenalino. Dėkojame sportininkams, kurie buvo ne tik šiais metais su mumis, bet dar ir ateinančiais metais bendrausime toliau.

Rezultatai

 

 

 

 

 

 

„Viesulas“ įgyvendino projektą „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“

Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ įgyvendindamas projektą „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“ 20211 m. balandžio – gegužės mėn. pakvietė Rokiškio miesto vaikus ir jaunuolius į dvi aktyvaus užimtumo ir laisvalaikio praleidimo stovyklas, Uljanavos k.

Dalyviai šaudė iš lanko su strėlėmis, išmėgino šaudymą tire, varžėsi šaudyme iš strėlyčių į taikinį, mankštinosi, dalyvavo estafetėse, žiūrėjo filmus, žaidė stalo žaidimus, kad dar labiau leido susidraugauti ir atrasti ryšį su bendraamžiais. Stovyklos dalyviai tapo draugais, pradėjo lankyti dviračių sporto treniruotes.

Stovyklos didžiausias malonumas dalyviams – tai trenerio Romo leidimas pasivėžinti su kartingais trasoje. Trasoje, kaip tikri kroso varžybų lenktynininkai vairuoja kartingus, teko apsiversti ant kartingo stogo ir pamatyti liepsnas kylančias. Šis suteiktas džiaugsmas ir galimybė vaikams dalyvauti su draugais smagiose veiklose, suteikia jiems daug, daug laimės.

O kaip skaniai bendroje kompanijoje valgomas arbūzas, kepami zefyrai ir dešrelės ant laužo, žaidžiami stalo žaidimai, tai žino tik sudalyvavę stovykloje vaikai.

Dalyviai apdovanojami  padėkomis už dalyvavimą stovyklose, prizais už laimėtas rungtis, atminimo dovanėlėmis, saldžiomis dovanomis.

Kviečiame Rokiškio miesto vaikus ir jaunuolius atvykti į Romo Kišūno stovyklas Uljanavos k., Rokiškio r.

Daugiau nuotraukų galite peržiūrėti mūsų nuotraukų galerijoje.

Projektas finansuojamas iš Europos  socialinio fondo ir LR biudžeto lėšų.

.