1. Mums rūpi Jūsų klausimai ir/ar pasiūlymai.
Kalendorius

« Liepa 2022 »
P A T K P Š S
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Orai
Orai Rokiškyje
Draugai

„Viesulas“ įgyvendindamas projektą „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“

Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ įgyvendindamas projektą „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“ 2021 m. balandžio – gegužės mėn. pakvietė Rokiškio miesto vaikus ir jaunuolius į dvi aktyvaus užimtumo ir laisvalaikio praleidimo stovyklas, Uljanavos k.

Dalyviai šaudė iš lanko su strėlėmis, išmėgino šaudymą tire, varžėsi šaudyme iš strėlyčių į taikinį, mankštinosi, dalyvavo estafėtėse, žiūrėjo filmus, žaidė stalo žaidimus, kad dar labiau leido susidraugauti ir atrasti ryšį su bendraamžiais. Stovyklos dalyviai tapo draugais, pradėjo lankyti dviračių sporto treniruotes.

Stovyklos didžiausias malonumas dalyviams – tai trenerio Romo leidimas pasivėžinti su kartingais trasoje. Trasoje, kaip tikri kroso varžybų lenktynininkai vairuoja kartingus, teko apsiversti ant kartingo stogo ir pamatyti liepsnas kylančias. Šis suteiktas džiaugsmas ir galimybė vaikams dalyvauti su draugais smagiose veiklose, suteikia jiems daug daug laimės.

O kaip skaniai bendroje kompanijoje valgomas arbūzas, kepami zefyrai ir dešrelės ant laužo, žaidžiami stalo žaidimai, tai žino tik sudalyvavę stovykloje vaikai.

Dalyviai apdovanojami  padėkomis už dalyvavimą stovyklose, prizais už laimėtas rungtis, atminimo dovanėlėmis, saldžiomis dovanomis.

Kviečiame Rokiškio miesto vaikus ir jaunuolius atvykti į Romo Kišūno stovyklas Uljanavos k., Rokiškio r.

Nuotraukų albumą galite peržiūrėti čia:

.