Orai
Orai Rokiškyje
Draugai

2017 m. Lietuvos motokroso čempionato I etapo apžvalga rokiškėnų akimis

Balandžio 22-23 d.d. Vilniuje, Pagirių motokroso trasoje vyko pirmasis 2017 m. Lietuvos motokroso čempionato etapas, kuriame dalyvavo gausus sportininkų būrys iš Rokiškio.

Varžybos vyko dvi dienas. Pirmą dieną rokiškėnai startavo  „Quad“, „MX1M“, „MX2M“, „750 s/p“ ir „750 s/p veteranai“ motociklų klasėse. „Quad“ klasėje startavęs Renatas Jegorovas, iš motoklubo „Sema“, bendroje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą. Rokiškio AMSK „Viesulas“ sportininkai, broliai Artūras („MX1 M“ klasė) ir Aurimas („MX2 M“ klasė) Januškevičiai, bendroje įskaitoje, užėmė vienuoliktas vietas.

Motociklų su priekabomis klasėje, įdėję ne mažai pastangų, varžydamiesi su kitais 18 ekipažų, pirmąją vietą iškovojo praėjusių metų Lietuvos motokroso čempionai, rokiškėnai, broliai Mantas ir Rytis Kišūnai, šiemet atstovaujantys „Steel Mustang“ klubą.

„750 s/p veteranai“ motociklų klasėje, tarp 7 ekipažų varžėsi ir AMSK „Viesulas“ vadovas Romas Kišūnas su priekabininku Steponu Kriaučiūnu, kurie sunkiai, tačiau garbingai iškovojo trečią vietą.

Antrą varžybų dieną sportininkai lenktyniavo „50″, „65″, „85″, „MX1″, MX2″, „MX1 Padedantieji“, „MX2 Pradedantieji“, „Moterys“. Tačiau Rokiškį atstovavo tik vienas Elijus Markelis, kuris lenktyviavo „85″ klasėje. Jam šio varžybos nenusisekė, pirmame važiavime sugedo motociklas ir sportininkas liko be įskaitinių taškų.

Antrasis 2017 m. Lietuvos motokroso čempionatas vyks gegužės 13-14 d.d. Šiauliuose, Aleksandrijos moto trasoje.